Little Wild

Little Wild

Po letech, kdy náš tým působil jen v seniorské věkové kategorii, tedy v té nejstarší, jsme se rozhodly, že je čas začít se věnovat i budoucím generacím :-). A kde jinde začít, než u těch nejmenších!

KDY a KDE?

Lekce se uskuteční :

  Přísálí sokolovny v Roztokách u Prahy.

  Každý čtvrtek od 16:00 do 16:45.

 

JAK BUDOU HODINY PROBÍHAT?

Na začátku každé hodiny se rozcvičíme – rozhýbeme celé tělo, pokusíme se uvědomit si jeho části, srovnáme držení těla, zaměříme se také na chůzi, běh i skok.

V další části hodiny budeme tančit – budeme střídat tempo písniček, naučíme se jednoduché choreografie, jednotlivé části tanečních sestav nejprve projdeme bez hudby, aby se v nich mohly děti zorientovat. Děti si také vyzkouší základní prvky cheerleadingu (roztleskávání), ke kterému neodmyslitelně patří pompony (třásně), které budou také k dispozici.

V závěrečné části hodiny se protáhneme a děti dostanou malou odměnu.

 

PROČ ZROVNA WILD CHEERLADERS?

Jsme stabilní tým, který ve světě cheerleadingu působí 20 let. Má za sebou dostatek úspěchů a zkušeností, které bychom rády předaly dál.

 

TRÉNER?

Tréninky povede Andrea Kohoutková, 15 let aktivní členkou týmu, více než 10 let nyní působí v roli trenéra. Dříve také působila jako cvičitelka aerobiku. Je maminkou dvou holčiček.

Certifikáty:

  • Aerobik instruktor 2009
  • Dětský aerobik 2009
  • Specializace Bodystyling 2009

Fotogalerie